Simav’da 3.9’luk deprem

Kütahya’nın Simav ilçesinde 3.9 büyüklüğünde meydana geldi. Bu depremin ardından 6 artçı sarsıntı olurken, depremlerde can ve mal kaybı yaşanmadı.

KÜTAHYA – Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, gece saat 03.53′te merkez üssü Simav ilçesi olan 3.9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Simav’da saat 01.00′den itibaren aletsel büyüklüğü 3′ün altında olan 6 deprem meydana geldi. Can ve mal kaybına yol açmayan depremler, Simav ve çevre ilçelerde yaşayan vatandaşlar arasında tedirginliğe neden oldu. Haberin Bazı vatandaşlar sarsıntıların ardından evlerin ayrılarak bir süre sokaklarda ve araçlarda bekledi .

29 Mart Salı 2011  ~ 3.Sayfa


3.Sayfa    Kategorisindeki Diğer Haberler

POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir seda sayan fantazileri,rokettugba skış ızle,ercıss tv,deccal,suriyede petrol varmı,uzman tv ayak parmaklari kasinti sisme kizarma,bursa mudanyada motor kazası,kink boks,arenada hagi coşkusu,eski 250 bin tl degeri varmi,elektronik kelepçe sistemi son dakika,Belediyelerden ilözelidaresine devrolan işkur işcilerine kadrovarmı,antalya benzin cafeler kime ait,sesimin kalınlaşması için ne yapmalıyım,mecidiyeköy zincirleme kaza son dakika,jandarma dma aracı,sneijder melo ve emre\den taş-makas-kağıt oyunu,sankonu sahibi kim,prim affı ile ilgili son haberler,yankı gazetesi son dakika haberleri,suriyede kadınlara yapılanlar,Günde kaç kez tuvalete girilmeli,kürt mafyası,playboy guzeller,anayasa 145 madde değişikliği