Jennifer Lopez’den çok özel pozlar GALERİ

Jennifer Lopez'den çok özel pozlar GALERİ

Lopez’den pozlar GALERİ
Soyunamam dedi, bu pozları verdi

Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez, Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez, magazin basınının bir zamanlar en sevdiği ismiydi.

Jennifer Lopez, ‘hayatta olduğunu kanıtlamak’ için birbiri ardına dergilere poz veriyor. Eskisi gibi dekoltenin sınırlarını zorlamayan Lopez “Ben artık bir anneyim. Zaten seksi olmam için de soyunmama gerek yok” dedi.

 FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Ama bu sözünü çabuk unutmuş olacak ki Marie Claire İngiltere’nin haziran sayısına kapak oldu ve birbirinden özel pozlar verdi.

 

20 Ağustos Cuma 2010  ~ Magazin


Magazin    Kategorisindeki Diğer Haberler

POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir Kuzu kesim fiyatı eregli,beşiktaş haberleri̇,yıldız kenter çıplak,Agri dogubeyazit gokay karakolu,yimpas holding son durum 2012,sahte diplomayla yakalananlar,ptt lojistik staj,kayseride deprem oldumu,persembe yagis varmi,dünyanın en hızlı para sayan kadını,mehmet ömer koç sevgilisi,kefen nerede bulunur,jandarma yenı kıyafetlerı 2014,kılıçdaroğluna meclisde saldırı,somaliye giden sağlık personeli,cayıryazı köyüzurun,kudus köpek 8 yaşında öldürülen,kılışdar ogluna saldırı,dünyanInenbüyükdanasI,secımlerde yuz de 10 barajı nasıl hesaplanıyor,sandık başkanlıgı parası,jetpa holding magdurlari,laser-turk com komutan,son dakika ankara kochisardaki trafik kazasi,ceyda karan kim