‘Popomla gurur duyuyorum’

'Popomla gurur duyuyorum'

Magazin basını tarafından en sıkı takip edilen ünlülerinden biri de Kim Kardashian…

Gösteri dünyasının en çok fotoğrafı çekilen magazin basını tarafından en sıkı takip edilen ünlülerinden biri Kim Kardashian. Bunun en önemli nedenlerinden biri de eşine az rastlanan kalçaları.

Kısa bir süre önce nişanlanan 30 yaşınadki Kardashian, Cosmopolitan dergisinin Avustralya yaskısına verdiği röportajda “Kalçalarımla duyuyorum” dedi.

Akşam’ın haberine göre; yarı Ermeni olduğunu söyleyen Kardashian “Bu kalçalar da babamın ailesinden gelen bir özellik” dedi.

Kalçalarının normalden biraz büyük olduğunu kabul eden  Kim Kardashian “Bu yüzden de daha fazla egzersiz yapmak zorunda kalıyorum” dedi.

Kalçalarını estetik operasyonla büyüttüğü iddiaları hakkında da “Bu son derece komik. Kalçalarım tamamen doğal, hiç estetik operasyon yaptırmadım. Bu halimle çok mutluyum” diye yanıt verdi.v<br

8 Haziran Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER

POPÜLER ARAMALAR

Haberin Etiketleri: neşe sayles kalça,neşe sayles frikik,neşe sayles frikikleri


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler

POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir ümit kocasakal aslen nereli,Fox haberdeki Fatih abanik kazası,cplakkızlar,hatice sendile naked you tube free,ayten koptu frikik,çay ocağı açmak için gerekli belgeler,volvo tir istanbul bayi,vedat eczacıbaşı vikipedi,osman çangal biyografi,çağatay ulusoy müslüman midir,hayvanlarınçiftleşmesı,eskişehirde cinnet,mayk böceği,askerlik düşüyor mu,dolgun kadın,gaziantep aşıklar tepesi nerede,surıyede işkence göruntulerı,nihat hatipoglu kürt mü,ücüncü köprü maketi,nissan qashqai,soy agaci kolye zeynep beserler,kaç tane bim var,seda sayan kaç evlilik yaptı,mason listesi 2011,seda sayanın yeğeni ayça gürsaçar