Saddam’ın altın kalaşnikofu

İngiliz istihbaratçının kızı, elinde kalaşnikofla poz verdi ve fotoğrafı Facebook’ta paylaştı. Fotoğraf bambaşka bir sırrı ortaya çıkardı.

kaplama bir Kalaşnikof tutan çekici genç kadın bir Noel ağacının önünde poz veriyor. Dikkatsizce bakan biri onun bir uyuşturucu baronunun kadınından ibaret olduğunu, neşe içinde zenginliğini ve gücünü sergilediğini zannedebilir. Ama şaşırtıcı olan şu ki silahı tutan kadın İngiltere’nin istihbarat örgütü MI6’nın başındaki Sir John Sawers’ın kızı. Haberin Sir John Sawers yaptığı bir konuşmada İnternet’i kullanan teröristlerin ‘siber tehditlerinin’ yarattığı tehlike konusunda uyarıda bulunmuştuBayan Sawers’ın Facebook sayfasına koyduğu fotoğrafı dünyanın dört bir yanında on binlerce kişi görebiliyor. Ayrıca elindeki Kalaşnikof’un da bir kopya olmadığı, hayattayken bir sürü Rus tasarımı kaplama saldırı tüfeğine sahip olan Saddam’ın özel koleksiyonundan bir parça olduğuna inanılıyor.

2 Kasım Salı 2010  ~ TeknoBil


TeknoBil    Kategorisindeki Diğer Haberler

POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,berk oktay öldümü,sümeyye erdoğan kaç yaşında,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir kalanikof fiyatlar,zigzaver zigzaver,kerhanee biz,zigzaver zigzaver,zigzaver zigzaver,maotv,5393 kadro,gmrk ara satlar,kenevir nasl yetitirilir,Veysel kafakiran kaza,dünyanın en büyük sınır kapısı,ankarada genelevi varmı,adil gr 2011 seim anketi,ahmet ayar,yurt dışından kaçak telefon getirme,metin oktayın hayatı,zigzaver zigzaver,turk kizlik bozmasi,yhs-fullyhosted_003,basbakan atatürk fark,tv2 kobay filmi vikipedi,hangi hastanede yeşilkart geçer,torba yasada diyanet kkö çalışanlarına kadro varmı,malatya pötürgede haberler,havuz borusuna kaçan çocuk